13. dets. 2014

KOOLI EDETABELITE TULEMUSED

13. dets. 2014

Selgunud on edetabelite tulemused!
Erahobustel võistlejate edetabelis muutusi ei ole. Juhib Camille, teine on Margareth ja kolmas Hanne-Lore. Lisandunud on edetabelisse Agnes, asendas seal Ragne, kes kolis oma hobusega Ruilasse ja lahkus Koolist.
Lisandunud on ka erahobustel võistlejate koolisõidu edetabel, kus oli võitlus pigem II koha pärast Kaisa järel. Võitlus lõppes viigiga Saara Lorette ja Roos Marie vahel. 🙂
Tunnihobustel võistlejate seas juhib juba pikemat aega Simone, kes kas sinna jäi. Teisele kohale tõusis Susanna Liis ning kolmandaks jäi Lisbeth.
Märkimist väärivad peale viimast takistussõidu võistlust meie uustulijad Elizabeth Põder ja Kristel Raal. Elizabeth tõusis ühe võistlusega kohe 10. kohale asendades seal Kristeli, kes tegi kiire tõusu IV kohale.
Punkte kogusid veel ka Kelly, Adelle ja Stiven.
Lisame veel, et neid, kes võistlustelt punkte ei ole kogunud, edetabelis ei ole.
Märkimist väärivad siiski ka meie uued võistlejad:
Eva Marie, Julia, Ann Brit, Triin ja Joonatan – kõik väga tublid, kuid seekord jäid punktiarvestusest välja.

Järgmisest aastast muutub edetabelite pidamise kord, millega saate tutvuda lehel Võistlemine-Edetabelite koostamine