2017/2018 Õppeaastal

2017/2018 Õppeaastal

Allolevas nimekirjas on kõik 2017/2018 õppeaastaks Kooliga lepingu sõlminud õpilased seisuga 31.12.2017
 NimiRK nr./järk
1Agnes Podgorelov2060
2Alice Steinpilm
3Alicia Järvare2429
4Amelia Griškun
5Andra Lepasson
6Anna Rastostsenkov2677/III KS
7Anna Tsvetkova
8Annabel Laiva
9Annabella Punder
10Annaliis Prodel3127
11Arina Andrejeva3321
12Brigitta Koženevski
13Carmen Sinisoo2956
14Christine Grete Rüütalu2494
15Debora Moor
16Diana Remenjuk3330
17Eliise Natka3126
18Eliise Rannula2781
19Elina Dimitrijeva
20Elisa Kull
21Elisabeth Mägi2625/II TS
22Elis-Jelizaveta Tsehmister
23Ella Viilukas
24Emma Kips
25Emma Lisette Groos
26Emma-Mia Kapsta
27Erika Matilda Ojamaa
28Gloria Privis
29Helen Lehmann
30Helena Järve3083
31Isabella Kuusk2273
32Jekaterina Fadina
33Jekaterina Oleinik2984
34Jekaterina Tkatsjova3320
35Jelizaveta Anuškina2982
36Joonatan Mäggi2271/III TS
37Kadri Allas
38Karl Urmas Sepp
39Karmel Udal2756
40Karoliina Liiv
41Karolina Ivari
42Kerli Raudmägi2755
43Kristiin Sõõrumaa
44Laura Kuusik
45Leelo Mikk2679
46Leena Margareth Viilup
47Lembe Hunt
48Loviise Aavaste
49Luise Tabatt
50Made Johanna Ojamaa
51Maria Espenberg
52Maria Palumaa
53Marie Elise Luts
54Marie Uibo
55Matilda Liise Areda
56Mia Karoli Talvoja
57Mia Katarina Korol
58Mia Mai Laisaar
59Milana Kuzmintšuk
60Mona Johanson
61Monika Varter141/II KS, I TS
62Nicole Anastasia Barkova
63Nicole Vinnikova2983
64Nora Reinsalu
65Oskar Eivak3066
66Paula Rebeca Pakkanen
67Polina Pavlova
68Raili Kübar
69Ralf Jürgenson
70Rebeca Veskis
71Rebeka Hammerberg
72Rebeka Kärbis
73Romi Emily Roomet
74Silvia Rita Mällo
75Sofia Bogatsova
76Säde Kupits
77Triine Liis Ainsaar2980
78Triinu Liis Mullaste
79Tuuli Toompark
80Yevgeniya Chubovska
Osalise õppekavaga õpilased
1Agatha Kolotjuk
2Helen Hints
3Isabel Zernask
4Karolin Kaukes
5Mark Freiberg
6Stella Marlof
A-kursuse õpilaste nimekiri
1Elizabeth Ferchel
2Haldja Kasendi
3Helina Ool
4Ingel Kass
5Jete-Sanna Bucht
6Karin Palumets
7Laura Vainonen
8Liisa Lotte Lubasoo
9Liliis Kiskonen
10Lisette Peekmann
11Mait Matsal
12Marie Nikopensius
13Milla Simoona Vahur
14Nora_Liine Nerman
15Oleg Rastostsentov
16Olivia Smoli
17Philipp Eidel
18Rebecca Kozenevski
ABC-kursuse õpilased
1Emma Rosalin Everst
3Lee Kurm
4Mari-Eliis Sammal
Õppekava läbinud ja tunnistuse saanud õpilased, kes osalevad ratsutamistundides
1Camille Mahoni139/I TS
2Elizabeth Põder2111/II TS
3Hanna-Filippa Simenson204
4Hanne-Lore Väin209/I KS, II TS
5Margareth Eikner1624/I TS
6Roos Marie Laak206/III KS, II TS
7Susanna Liis Ole211/III TS

Muudetud 13.11.2017