2018/2019 Õppeaastal

Allolevas nimekirjas on kõik Tallinna Ratsaspordikooli vastu võetud ja 2018/2019 õppeaastaks Kooliga lepingu sõlminud õpilased.
Need, kes ei ole tagastanud allkirjastatud Lepingut või Lepingu Lisa, siin nimekirjas ei kajastu.
 Nimi
1Agnes Podgorelov
2Alice Steinpilm
3Amelia Griškun
4Anna Tsvetkova
5Anna Veisman
6Annabel Laiva
7Annabella Punder
8Arina Andrejeva
9Carmen Sinisoo
10Debora Moor
11Diana Remenjuk
12Eliise Natka
13Elisa Kull
14Elisabeth Mägi
15Ella Viilukas
16Emma Kips
17Emma Lisette Groos
18Emma-Mia Kapsta
19Erika Matilda Ojamaa
20Flóra Weiss
21Gloria Privis
22Grete-Helena Kandar
23Helen Hints
24Helen Lehmann
25Helena Järve
26Helena Oraste
27Helerin Tihane
28Iiris Saks
29Iris Anette Kask
30Isabel Zernask
31Jekaterina Oleinik
32Jekaterina Tkatsjova
33Jelizaveta Anuškina
34Kadri Allas
35Karina Soldatenko
36Karl Urmas Sepp
37Karmel Udal
38Karoliina Liiv
39Kristiin Sõõrumaa
40Kristiina Larssen
41Laura Kuusik
42Laura Veensalu
43Laura Weiss
44Laure Lugna
45Leelo Mikk
46Leena Margareth Viilup
47Lembe Hunt
48Lenna Kivirüüt
49Loviise Aavaste
50Luise Helene Tabatt
51Made Johanna Ojamaa
52Maria Espenberg
53Marie Elise Luts
54Marie Uibo
55Matilda Liise Areda
56Mia Karoli Talvoja
57Mia Mai Laisaar
58Mia Maria Matsoo
59Mila Laub
60Mona Johanson
61Nicole Anastasia Barkova
62Nora Reinsalu
63Paula Rebeca Pakkanen
64Polina Pavlova
65Raili Kübar
66Rebeca Veskis
67Rebeka Hammerberg
68Rebeka Kärbis
69Romi Emily Roomet
70Silvia Leinonen
71Silvia Rita Mällo
72Säde Kupits
73Triine Liis Ainsaar
74Triinu Liis Mullaste
75Tuuli Toompark
76Victoria Saks
Osalise õppekavaga õpilased
1Anna Rastostsenkov
2Agatha Kolotjuk
3Emma Rosalin Everst
4Karin Palumets
5Laura Vainonen
6Marie Nikopenzius
7Norah Laadoga
8Philipp Eidel
9Stella Marlof
10Sofia Bogatsova
A-kursuse õpilaste nimekiri
1Agatha Leena Annus
2Emilia Paal
3Isabel Golobova
4Jete-Sanna Bucht
5Liisa Marie Arakas
6Loore Kodasma
7Matilde Nurmsalu
8Milana Krivihhina
9Veronika Krõlova
10Oleg Rastostsentov
ABC-kursuse õpilased
1Haldja Kasendi
2Helena Ool
3Liisa Lotte Lubasoo
4Lisette Peekmann
5Mait Matsal
6Milla Simoona Vahur
7Sofia Ingel Ruus
Õppekava läbinud ja tunnistuse saanud õpilased, kes osalevad ratsutamistundides
1Camille Mahoni
2Christine Grete Rüütalu
3Elizabeth Põder
4Eliise Rannula
5Hanne-Lore Väin
6Margareth Eikner
7Oskar Eivak

Hiljuti uudised