15. jaan. 2021

15. jaan. 2021

15. jaanuar 2021 – 17:55

Harjumaa ja Ida-Virumaa: huviharidus ja -tegevus, täienduskoolitus ja -õpe

Huviharidus ja -tegevus, noorsootöö, sport, täienduskoolitus ja -õpe Harjumaal ja Ida-Virumaal alates 18. jaanuarist:

• Siseruumides on lubatud individuaaltegevus koos juhendaja või treeneriga.
  • Tagada tuleb, et ruumide täituvus ei oleks rohkem kui 25%.
  • Siseruumides läbiviidavate tegevuse puhul tuleb kanda maski ja järgida muid ettevaatusabinõusid. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik.
  • Välitingimustes on endiselt lubatud tegevus kuni 10-liikmelistele rühmadele ja juhendajale.
  • Nii sees kui väljas peab olema tagatud, et ei puututa kokku teiste osalejatega/rühmadega ning desinfitseerimisnõuete täitmine.

Piirangud huvitegevusele ja -haridusele, täienduskoolitusele ja -õppele vaadatakse üle kahe nädala pärast.

Rohkem infot lehelt Kriis.ee