LAAGRID

2018 aastal on plaanis 3 päevalaagrit:
18 – 21 juuni – eestikeelne laager (reg.lõppeb 4.juuni)
9 – 12 juuli – venekeelne laager (reg.lõppeb 25. juuni)
20 – 23 august – eestikeelne laager (reg.lõppeb 6.august)

Laagritesse registreerimise ankeedi leiate SIIT (kliki sellel).
Registreerimine igasse laagrisse lõppeb 2 nädalat enne laagri toimumist.
1 nädal enne laagri toimumist võetakse teiega ühendust laagrisse pääsemise (või mittepääsemise) kohta.
Tellitud arved saadetakse 1 nädal enne laagri toimumist.
Eestikeelsetesse laagritesse võetakse 8-10 last, venekeelsesse 6-7 last.
Kõikidesse laagritesse võetakse nii algtaseme, kui ka edasijõudnute tasemel lapsi. Algtaseme puhul on kindlasti vajalik, et lapsel oleks iseseisev ratsutamisoskus* – päris algajaid kahjuks seekord vastu võtta ei ole võimalik.
Ootame lapsi üldjuhul al.10 eluaastast.
Eelistatud on Tallinna Ratsaspordikooli õpilased.
Laagri kava:
ratsutamine 1 x päevas, hobuste eest hoolitsemine ja nendega tegelemine, mängud, lõunasöök.
Laagripäevad algavad kell 10:00 ja kell 17:00 on laagripäeva lõpp.
Ühe laagri maksumus on 150 eurot.

Laagrite treenerid on:
Pille Pajulaid, EKR-4 tase, (eestikeelsed laagrid) e-mail: Pille@ratsaspordikool.ee, mob.512 11 38
Jekaterina Soiver, EKR-4 tase, (venekeelne laager) e-mail: Katja@veskimetsa.ee, mob.5555 04 90
Lisaks on laagris abiks Ratsaspordikooli vanemad õpilased.

*iseseisev ratsutamisoskus tähendab, et laps suudab ise hobuse valmis panna, suudab iseseisvalt grupis hobusega hakkama saada vähemalt sammus ja traavis ning teab elementaarseid ohutusnõudeid hobusega tegelemisel.