LAAGRID

2017.a. suvised laste päevalaagrid Veskimetsa Ratsakeskuses.
Laagritesse registreerunud laste nimekirjad on nähtaval allpool!
Laagritesse registreerimine on selleks aastaks suletud ja kohad komplekteeritud
Tellitud arved saadetakse 1 nädal enne laagri toimumist.
NB!Palume teatada koheselt, kui mõni laps osaleda ei saa, sest kindlasti tekib ooteleht, kuna laagrisse võetakse ainult kuni 12 last!

10 – 13 juuli laagris (vene keelne) osalejad:
1. Gloria Privis
2. Milana Kudryashova
3. Agatha Kolotjuk
4. Anastasia Kozõreva
5. Krislin Tamm
6. Sofija Bogatsova
7. Milana Vask

17 – 20 juuli laagris osalejad:
1.Rebeca Veskis
2.Brigitta KoŽenevski
3.Annaliis Prodel
4.Romi Emily Roomet
5.Andra Lepasson
6.Annabel Laiva
7.Loviise Aavaste
8.Anni Piho
9.Mirjam Lukk
10.Meril Lukk
11.Grete Mariete Keskül
12.Marii Moona Padar

14 – 17 augusti laagris osalejad:
1.  Alice Steinpilm
2. Brigitta KoŽenevski
3. Eliise Natka
4. Grete Mariete Keskül
5. Helena Oraste
6. Kadri Allas
7. Marie Eliise Luts
8. Mia Kaisa Nurges
9. Mia Katarina Korol
10.Mia Mai Laisaar
11.Saskia Hallik

21 – 24 augusti laagris (vene keelne) osalejad:
1. Polina Pavlova
2. Katarina Kollandsrud
3. Karolina Ivari
4. Kristiin Sõõrumaa
5. Philipp Eidel
6. Jekaterina Fadina

Laagrite treenerid on:
Pille Pajulaid, EKR-4 tase, (eestikeelsed laagrid 17-20.07 ja 14-17.08) e-mail: Pille@ratsaspordikool.ee, mob.512 11 38
Jekaterina Soiver, EKR-4 tase, (venekeelsed laagrid 10-13.07 ja 21-24.08) e-mail: Katja@veskimetsa.ee, mob.5555 04 90

Infoks lapsevanematele:
Laagripäevad algavad kell 10:00 ja kohale tullakse kella 10:00-ks.
Laps tuleb kas kohe treeningriietuses või vahetab riided riietusruumis. Soovitav on tulla lapsel siiski vahetusriietega, sest treeningriietus võib määrduda laagri käigus 🙂
Kohustuslik on ratsakiiver! Kui omal pole, siis saab laenata kohapeal.
Ratsutamispüksid on alt kinnised, et sääred üles ei liiguks ratsutamise käigus. Lai valik Ratsakeskuse varustuse poes Helketmar!
Lahtised jalanõud hobustega tegelemisel on keelatud! Ka vahetusjalatsid peavad olema kinnised! Väga soovituslik on, et lapsel oleksid vahetusjalatsid peale ratsutamistreeningut.
Arvestades meie ilmastikku – kindlasti jope kaasa.
Mob.telefonid ja muud väärisasjad annab laps treenerite tuppa luku taha, sest riietusruumi lukustada ei ole võimalik.
Peale laagripäeva lõppu ehk kell 17:00 ei ole võimalik korraldada järelvalvet lastele ja lapsed peaksid lahkuma ratsakeskusest. Vajadusel saab laps oodata vanemaid ratsakeskuse fuajees.
Lisainfot küsige laagri treenerilt

Laagrid on suunatud enamuses algtasemele vanuses 9-13 eluaastat, kuid kohtade olemasolul saavad ka edasijõudnumad registreeruda. Eelistatud on Veskimetsa Ratsakeskuses treenivad lapsed, kelledest eelistame Ratsakooli õpilasi.
Laagri pikkus on 4 päeva, laagripäev algab kell 10.00 ja päeva lõpp on orienteeruvalt  17.00. Ööseks lähevad lapsed koju.
Ühe laagri hind on 150 eurot. Hind sisaldab lõunasööki, ratsutamist ja muid organiseeritud tegevusi terveks päevaks.
Ratsakooli lepingulised õpilased tasuvad arve alusel peale registreerimist, mis eeldab õigeaegset arve tasumist ja sellest ka tulumaksutagastust.
Lapsed, kes ei ole Tallinna Ratsaspordikooli lepingulised õpilased, tasuvad kas sularahas Kooli kassasse laagrisse saabudes või ülekandega panka. Panka tasudes on vajalik tellida arve, mille kohta leiate info registreerimisankeedist.
Igas laagris ratsutatakse, voltižeeritakse, hooldatakse hobuseid ja on palju muudki tegevust.
Täpsemat infot jagavad treenerid.

Uuendatud 1.06.2017