Laagrid

2021 aastal on plaanis korraldada lastele päevalaagreid:
Esimene laager toimus 5.-8.juuli. Järgnevate laagrite kuupäevad on täpsustamisel.

NB! Laagrisse pääsevad esimesed 10 registreerunut last ja eelistatud on Ratsakooli lepingulised õpilased.
Laagrisse registreerunutele saadetakse vastus hiljemalt nädala jooksul.

Hiljemalt 1 nädal peale laagrisse registreerimist teatatakse, et registreerimine on kohale jõudnud. Lõplik teade laagrisse pääsemise kohta saadetakse 2 nädalat enne laagri toimumist.
Tellitud arved saadetakse 1 nädal enne laagri toimumist.
Ühte laagrisse pääseb u.10 last.
Laagritesse võetakse nii algtaseme, kui ka edasijõudnute tasemel lapsi. Algtaseme puhul on kindlasti vajalik, et lapsel oleks iseseisev ratsutamisoskus* – päris algajaid kahjuks seekord vastu võtta ei ole võimalik.
Ootame lapsi üldjuhul al.10 eluaastast.
Eelistatud on Tallinna Ratsaspordikooli õpilased.
Laagri kava:
ratsutamine 1 x päevas, hobuste eest hoolitsemine ja nendega tegelemine, mängud, lõunasöök.
Laagripäevad algavad kell 10:00 ja kell 17:00 on laagripäeva lõpp.
Ühe laagri maksumus on 170 eurot.

Laagreid viivad läbi treenerikutsega ratsutamistreenerid.
Lisaks on laagris abiks Ratsaspordikooli vanemad õpilased.

*iseseisev ratsutamisoskus tähendab, et laps suudab ise hobuse/poni valmis panna, suudab iseseisvalt grupis hobusega hakkama saada vähemalt sammus ja traavis ning teab elementaarseid ohutusnõudeid hobusega tegelemisel.