29. veebr. 2024

Teooriatund 1.märtsil!

29. veebr. 2024

Reedel, 1.märtsil algusega kell 18:30 on zoomis teooriatund teemal Hobuse varustus. Peale tundi tuleb lahendada ka test.
NB! Kellel on varasematest aastatest test lahendamata või tulemus alla arvestuse, siis olge kohal tunnis ja lahendage test pärast!
Zoomi link asub konspektide lehel!

22. veebr. 2024

23.veebruari loeng

22. veebr. 2024

Sellel reedel, 23.veebruaril algusega kell 18:30 toimub teooriatund ratsutamise põhialuste teemal.
Ka seekord tuleb seda teemat appi lahti seletama Dina Ellermann.
Teema on suunatud grupile nr.2, kuid ka kõik teiste gruppide õpilased on soovikorral oodatud ja eriti need, kellel selle teema testid lahendamata.
Tund toimub zoomis ja link ikka sama, mis varemalt või vaata konspektide lehelt.

25. jaan. 2024

26. jaanuari teooriatund!

25. jaan. 2024

Reedel, 26.jaanuaril algusega kell 18:00 toimub teooriatund teemal takistussõit.
Teemat täiendama tuleb rahvusvahelise taseme kohtunik Hillar Talts.
Koolitus toimub zoomis ja link on ikka endine ning leitav ka Konspektide lehel!

Osalema on oodatud grupid 2,3 ja 4.
NB!Peale loengut tuleb lahendada test, mida peab lahendama igal aastal olenemata sellest, et olete seda varem juba lahendanud!!! Põhjus – määrustikud muutuvad ja täienevad igal aastal. 🙂

14. dets. 2023

Viimased teooriatunnid!

14. dets. 2023

Selle aasta viimased teooriatunnid toimuvad 19. ja 22.detsembril.
Teemad ja koolitajad on uued ja huvitavad 🙂

Palun vaadake täpsemalt Loengute tabelist!

08. dets. 2023

Uus hinnakiri

08. dets. 2023

Kahjuks peame ka meie muutma oma hinnakirja alates 1.jaanuar 2024.a.
Hinnad tõusevad uue käibemaksumäära võrra.

Alus: Käibemaksuseaduse muutmise seadus, vastu võetud 19.06.2023.

07. dets. 2023

8.detsembri teooriatund

07. dets. 2023

Sellel reedel, 8.detsembril, algusega kell 18:30 toimub zoomis loeng teemal Ratsutamise põhialused grupile nr.1 ehk nooremale grupile.
Palun kõigil kohal olla!

23. nov. 2023

24.novembri teooriatund

23. nov. 2023

Sellel reedel, 24.novembril algusega kell 18:30 on teooriatund zoomis!
Kahjuks klassis seekord tundi läbi viia ei ole veel võimalik.
Zoomi link on sama, mis 3.novembri loengus oli.
Teemaks on Ohutus hobustega tegelemisel ja koolitaja on Juss Särekanno.
Kohtumiseni!

30. okt. 2023

Algavad teoorialoengud!

30. okt. 2023

3.novembril alustame teoorialoengutega ja esimene teema on sissejuhatav osa. Teeme jälle lühitutvustuse koolist ja räägime plaanidest.
Kindlasti vastame ka küsimustele, mida võib küsida nii loengu vältel, kui ka hiljem meilile.
Kuna esimene kord on loeng zoomis, siis saab sissejuhatavat osa ka järele vaadata, kui sellest eelnevalt meiliga teada annate.
Kindlasti ootame KÕIKI õpilasi ja soovitavalt ka nende vanemaid!

Teine teema on uus: Meie treenerid. Intervjueerime ühte meie (teie) treenerit ja saame teada temast nii mõndagi huvitavat 🙂

Zoomi link saadetakse lapsevanematele meilile hiljemalt 2 nov. lõunal ja see jääb kuni kevadeni samaks. NB! Igas zoomis toimuvas loengus on vajalik osaleda pildiga, kuid alati saab küsida osalemist ka ilma pildita, et see hiljem välja lülitada.

Õpilaste nimekirjad teooriagruppides ja loengute esialgne ajakava on nähtavad lehel Loengud.

24. okt. 2023

Väike koolisõiduvõistlus

24. okt. 2023

Meie vahva koolisõiduvõistlus sai läbi ja soov on kiita kõiki osalejaid!
Millised tublid tegelased meie lapsed on !!! Vaatamata erinevatele teravamatele momentidele ja lõbusatele hüplemistele said kõik nii hästi hakkama.
Aitäh osalejad, lapsevanemad, pealtvaatajad ja toetajad!

Toetajad olid:
Veskimetsa tall, Tallinna Ratsaspordikool, Tallinna Ratsaspordiklubi, Ingrid Pruual, Teadlik Ratsanik, Arabella Kiolein pere, PZU Kindlustus, Nora Simone Kits pere, Eliise Kivi pere, Alexandra Rebecchi pere, Mariin Helen Aasna pere, Martha Loreen Kunnus pere, Jana ja Rika

TULEMUSED

JUHEND

30. aug. 2023

Uus hinnakiri alates 1.oktoober 2023

30. aug. 2023

Algab Tallinna Ratsaspordikooli õppelepingute pikendamine. Lepingu lisa järgnevaks õppeaastaks saadetakse hiljemalt septembri teises pooles nendele lapsevanematele, kelle maksekäitumine on olnud korrektne.
Meenutuseks, et õppeaasta lõppeb meil 30.septembril.

Eelnevalt on tungivalt vajalik tutvuda uue hinnakirjaga, mis hakkab kehtima 1.oktoobrist 2023

HINNAKIRI