VÕISTLEMINE

Võistlustel osalemise kohta saate lugeda Ratsaliidu kodulehelt  www.ratsaliit.ee
Ratsaliidu võistluskalendri leiate lehelt www.ratsanet.ee
Väiksematel ehk kalenderplaani välistel võistlustel kehtivad samad reeglid, mis kalenderplaani võistlustel, aga litsentsitasusid ei ole.
Lisandunud on võistlustele registreerimisel treeneri lisamine võistlejale. Seda peab kindlasti tegema, sest see näitab treeneri tööd ja ka austust oma treeneri vastu. Kuna treenereid saab lisada mitu, siis viisakas oleks ka oma eelnevaid treenereid lisada…

Tallinna Ratsaspordikooli õpilased osalevad usinalt võistlustel. Loomulikult on ka head tulemused kiirelt tulnud.
Eesti Ratsaspordi Liit kehtestas alates 2012. aastast järgusüsteemi, mille kohta saate täpsemalt lugeda Ratsaliidu kodulehelt.
Ka Kooli õpilaste hulgas on juba mitmeid järgusportlasi.