19. mai 2020

Suvi! Suvi!

19. mai 2020
Autor: Therje

Kohe on käes meie ilus suvi ja kindlasti on paljudel ka plaanid suvel Tallinnast eemal olla.
Et meie treenerid saaksid oma puhkuseplaane teha, on vaja teada ka meie õpilaste plaane.
Selleks palun täitke allolev vorm suveplaanide kohta.
Tuletan meelde, et suvekuudel (juuni, juuli, august ja ka september) on lastevanematel võimalik võtta kuni 2 kalendrikuud õppepuhkust ja koolimaksu arvet me ei esita. Kindlasti ei tähenda see seda, et lapsed õppepuhkuse ajal meil üldse ratsutada ei saaks. Küsida saab oma treenerilt või kirjutada meilile treenerid@veskimetsa.ee ja uurida, millal saab üksikuid tunde ratsutada. Olete alati oodatud 🙂
Kooliõpilaste üksikute ratsutamistundide kohta esitame kuulõpus arve ja eraldi tasuma ei pea.
Tasuma peavad enne tundi kindlasti need lapsed, kellel pole lepingut kooliga. Infoks, et uusi lepinguid hakkame sõlmima septembris.

Suveplaanid (kliki sellel)

Hiljuti uudised