18. nov. 2020

Takistussõidu määrustiku loeng!

18. nov. 2020

Sellel reedel, 20.novembril toimub takistussõidu võistlustel osalemise ja määrustiku loeng algusega kell 18:00.
Loeng toimub klassis nendele õpilastele, kellel on reedel trennipäev ja need, kellel reedel treeningu päeva ei ole, võivad otsustada, kas tulevad kohale või osalevad loengus Zoomi vahendusel. Lingi Zoomis loenguga liitumiseks leiate Loengute lehelt.
Kuna igal aastal muudetakse määrustikke, siis tutvustatakse ka neid loengus. Seega tasub kõigil osaleda vähemalt Zoomi vahendusel.
Loeng kestab umbes 90 min.
Loeng ja eriti test on kohustuslikud kõigile takistussõidu tundides osalejatele ning soovituslik nendele, kes plaanivad 2021. aastal hakata osalema hüppetundides. Testi peavad lahendama ka need hüppetundides osalevad õpilased, kes eelmisel aastal ehk 2019.aasta sügisel testi lahendasid. Testis on küsimused uuenenud määrustiku kohta.
Videoloengul järelvaatamist ei ole. Test ja uuendatud konspekt lisatakse peale loengut kodulehele.
Grupi nr.1 õpilastele seekord loengut ei ole.