24. sept. 2021

Teooriatundidest algaval õppeaastal!

24. sept. 2021

Kool saadab Õpilaste lepingute pikendamiseks Lisasid ja järgmise nädala alguses peaks kõigil lastevanematel olema see olemas e-postis.
Teooriatunnid hakkavad toimuma laupäeviti ja üks kord kuus. Esimene tund on planeeritud 9.oktoobril, kuna oktoobri alguses loodetavasti lähete ikka Horse Showd vaatama 🙂
Plaanis ongi iga kuu teine laupäev teooriatunde läbi viia.

Teooriatund kestab terve päeva erinevatele tasemetele ja gruppidele ning sellekohane info tuleb kindlasti rubriiki Loengud.
Kahjuks jääme ka sellel aastal Zoomis loengutes osalema, kuna olukord Eestis on ikkagi keeruline.

Selline muutus on esialgu plaanitud kuni detsembri lõpuni ja jaanuarist vaatame uuesti üle, kui hea mõte oli teooriatundide aega selliselt muuta.

9. oktoobril on muuhulgas plaanis kohtumine Dina Ellermanniga. Seega plaanige oma kohalolek zoomis ja vaadake kindlasti Loengute rubriiki!