17. veebr. 2022

Teooriapäev 19.veebruaril!

17. veebr. 2022

Sellel laupäeval, 19.veebruaril, on teooriatund zoomis. (zoomi link ei muutu, vaid on kooliaasta lõpuni sama. Lingi lisan ka FB gruppi enne loengut)
Esimese tunni teema on voltižeerimine ja seda tutvustab esmakordselt Vivika Daniel, kes on voltižeerimise manager Ratsaliidus.
Ootame kõiki osalema zoomi vahendusel, sest teine osa tema loengust on praktiline tund, kus Tartu Ratsakooli õpilased näitavad lives oma harjutusi ja oskusi. Loeng on suunatud gruppidele 1, 2 ja 3, kuid osaleda võivad loomulikult kõik (ka lapsevanemad ja kooli lõpetanud õpilased). Loodetavasti tuleb sellest väga huvitav tund 🙂
Edasi tutvustab Juss ratsutamise ajalugu ja viimaseks on kavas ratsutamise põhialused I osa (istak ja tasakaal).
NB! Kõigi nende teemade kohta on vaja lahendada ka testid!
Kellaaegasid ja kava saate vaadata kodulehelt loengute tabelist