30. okt. 2023

Algavad teoorialoengud!

30. okt. 2023

3.novembril alustame teoorialoengutega ja esimene teema on sissejuhatav osa. Teeme jälle lühitutvustuse koolist ja räägime plaanidest.
Kindlasti vastame ka küsimustele, mida võib küsida nii loengu vältel, kui ka hiljem meilile.
Kuna esimene kord on loeng zoomis, siis saab sissejuhatavat osa ka järele vaadata, kui sellest eelnevalt meiliga teada annate.
Kindlasti ootame KÕIKI õpilasi ja soovitavalt ka nende vanemaid!

Teine teema on uus: Meie treenerid. Intervjueerime ühte meie (teie) treenerit ja saame teada temast nii mõndagi huvitavat 🙂

Zoomi link saadetakse lapsevanematele meilile hiljemalt 2 nov. lõunal ja see jääb kuni kevadeni samaks. NB! Igas zoomis toimuvas loengus on vajalik osaleda pildiga, kuid alati saab küsida osalemist ka ilma pildita, et see hiljem välja lülitada.

Õpilaste nimekirjad teooriagruppides ja loengute esialgne ajakava on nähtavad lehel Loengud.