A-kursus

A-KURSUSE SUVINE TUNNIPLAAN JA NIMEKIRAD (kliki sellel)

A-kursused toimuvad ajavahemikul oktoober kuni mai. Suvekuudel toimuvad tunnid uutel aegadel, kuna paljud lapsed ei linnas ja seetõttu toimub kursus ainult kolmapäeviti.
Kursus on suunatud väikelastele vanuses 6-8 aastastele orienteeruvalt, kes teevad esimest tutvust poniga.
Kursus toimub 1 x nädalas ja grupis on üldjuhul 4 last.
KURSUSE TEGEVUSKAVA
Õppemaks on 75 eurot kalendrikuus ja tasumine toimub arve alusel kalendrikuu põhiselt.

Osalemise tingimused:

1. Lapsevanem kirjutab avalduse (blankett on Dokumentide lehel)
  2. Tasumine kuu alguses arve alusel.
  3. Soovikorral võimalik sõlmida Leping ja sel juhul kehtib tulumaksutagastus.
  4. Puudutud tunde järgi ei tehta
  5. Kui laps puudub 2 nädalat või rohkem haigestumise tõttu, siis on võimalik tasaarvestus järgmises kalendrikuus.

A-kursuse treenerid on Hanna-Liisa Pakosta, e-mail: Hannaliisa@ratsaspordikool.ee  ja Jekaterina Soiver (venekeelsed lapsed), e-mail Katja@veskimetsa.ee, mob.+372 55 55 04 90
Info ja registreerimine e-mailile kool@veskimetsa.ee või otse treenerile

A-kursusel osalemine ainult Avalduse alusel ja ilma Lepinguta:

1. Hind on 75 eurot kuus
  2. Tasumine arve alusel pangaülekandega arvel näidatud tähtajaks.
  3. Kursus on kalendrikuu põhine, ehk arvestus käib kuu 1.päevast viimase päevani.
  4. Osalemata tunde järgi ei tehta.
  5. Põhjusega puudumise korral võimalik tagasiarvestus järgmises kuus kas poole või terve kalendrikuu ulatuses, kui eelnevalt on esitatud avaldus (vabas vormis) treenerile.
  6. Gruppide täitumise korral on eelistatud Lepinguga õpilased
  7. Tulumaksusoodustus ei kehti

A-kursusel osalemine Avalduse ja Lepingu alusel:

1. Hind ehk õppemaks on 75 eurot kuus
  2. Õppemaks koosneb kuumaksust ja koolimaksust.
    Kuumaks on 60 eurot ja on kursusel toimuvate tegevuste ja vahendite tasu. Kuumaksu võib asendada või lisada teisi ratsutamisvõimaluste tasusid (hobujalutus, eratunnid)
    Koolimaks on 15 eurot ja tasutakse kogu Lepingu kehtivuse olenemata sellest, kas õpilane osaleb kursusel või mitte. Lepingu saab nii lõpetada, kui ka peatada kuni 4 kuuks õppeaasta jooksul.
  3. Tasumine arve alusel pangaülekandega arvel näidatud tähtajaks.
  4. Kursus on kalendrikuu põhine, ehk arvestus käib kuu 1.päevast viimase päevani.
  5. Osalemata tunde üldjuhul järgi ei tehta.
  6. Põhjusega puudumise korral toimb tagasiarvestus järgmises kuus kas poole või terve kalendrikuu ulatuses, kuid eelnevalt on vajalik esitada avaldus vabas vormis treenerile.
  7. Kõigi tasutud summade peale kehtib tulumaksutagastuse soodustus.