A-kursus

A-kursus alustab tööd oktoobris, kuid kindlasti palume septembri eelviimasel nädalal ühendust võtta treener-õpetaja Jekaterina Rastoštšenkovaga, e-mail: kate@ratsaspordikool.ee
Jekaterina (lühidalt õpetaja Kate) alustab meie koolis tööd oktoobrist, kuid septembris komplekteerib grupid.

Samuti alustame ABC-kursuse tundidega oktoobris. Täpsemalt saate lugeda selle kursuse kohta A-kursuse rippmenüüs oleva ABC-kursus lehelt

Esialgne A-kursuse tunniplaan

A-kursuse tunnid toimuvad ajavahemikul oktoober kuni mai. Suvekuudel tunniplaan kindlasti muutub
Kursus on suunatud väikelastele vanuses 6-8 aastastele orienteeruvalt, kes teevad esimest tutvust poniga.
Kursus toimub 1 x nädalas ja grupis on üldjuhul kuni 4 last.
KURSUSE TEGEVUSKAVA
Õppemaks on alates oktoobrist 2017 a. 80 eurot kalendrikuus ja tasumine toimub arve alusel kalendrikuu põhiselt.

Osalemise tingimused:

1. Lapsevanem kirjutab avalduse (blankett on Dokumentide lehel või täidetakse interneti vormil, mis asub samuti Dokumentide lehel)
  2. Tasumine kuu alguses ainult arve alusel.
  3. Soovikorral võimalik sõlmida Leping ja sel juhul kehtib tulumaksutagastus.
  4. Puudutud tunde järgi ei tehta
  5. Kui laps puudub 2 nädalat või rohkem haigestumise tõttu, siis on võimalik tasaarvestus järgmises kalendrikuus.

A-kursuse treener on oktoobrist 2017 Jekaterina Rastoštšenkova, e-mail Kate@ratsaspordikool.ee
Info ja registreerimine e-mailile kool@veskimetsa.ee või otse treenerile

A-kursusel osalemine ainult Avalduse alusel ja ilma Lepinguta:

1. Hind on 80 eurot kuus (alates 1.oktoober)
  2. Tasumine arve alusel pangaülekandega arvel näidatud tähtajaks.
  3. Kursus on kalendrikuu põhine, ehk arvestus käib kuu 1.päevast viimase päevani.
  4. Osalemata üksikuid tunde järgi ei tehta ja rahas ei tagastata ega ettemaksuks järgmisesse kuusse ei arvestata.
  5. Põhjusega puudumise korral võimalik tagasiarvestus järgmises kuus kas poole või terve kalendrikuu ulatuses, kui eelnevalt on esitatud avaldus (vabas vormis) treenerile.
  6. Gruppide täitumise korral on eelistatud Lepinguga õpilased
  7. Tulumaksusoodustus ei kehti

A-kursusel osalemine Avalduse ja Lepingu alusel:

1. Hind ehk õppemaks on 80 eurot kuus (alates 1.oktoobrist 2017)
  2. Õppemaks koosneb kuumaksust ja koolimaksust.
    Kuumaks on 68 eurot ja on kursusel toimuvate tegevuste ja vahendite tasu. Kuumaksu võib asendada või lisada teisi ratsutamisvõimaluste tasusid (ABC tunnid, hobujalutus, eratunnid)
    Koolimaks on 12 eurot ja tasutakse kogu Lepingu kehtivuse olenemata sellest, kas õpilane osaleb kursusel või mitte. Ajavahemikul 1.juuni kuni 30 september õppemaksu arvet ei esitata juhul, kui A-kursuse tunde ei toimu. Samal ajavahemikul võib esitada ka avalduse õppepuhkuseks 2 kalendrikuu kohta.
  3. Tasumine arve alusel pangaülekandega arvel näidatud tähtajaks.
  4. Kursus on kalendrikuu põhine, ehk arvestus käib kuu 1.päevast viimase päevani.
  5. Osalemata üksikuid tunde tunde järgi ei tehta ja rahas ei tagastata ega  tagasiarvestust järgmisesse kuusse ei tehta.
  6. Põhjusega puudumise korral toimb tagasiarvestus järgmises kuus kas poole või terve kalendrikuu ulatuses, kuid eelnevalt on vajalik esitada avaldus vabas vormis treenerile.
  7. Kõigi arvel näidatud ja tasutud summadele kehtib tulumaksutagastuse soodustus ning vastava info Maksuametile edastab Kool.