A, ABC-kursus

A-kursuse tunniplaan

ABC gruppide tunniplaan

ABC kursuse kohta palun vaadake rippmenüüst ABC kursus.

A-kursuse tunnid toimuvad ajavahemikul oktoober kuni mai. Suvekuudel tunniplaan kindlasti muutub
Kursus on suunatud väikelastele vanuses 6-8 aastastele orienteeruvalt, kes teevad esimest tutvust poniga.
Kursus toimub 1 x nädalas ja grupis on üldjuhul kuni 4 last.
KURSUSE TEGEVUSKAVA
Õppemaks on alates oktoobrist 2017 a. 80 eurot kalendrikuus ja tasumine toimub arve alusel kalendrikuu põhiselt.

Osalemise tingimused:

1. Lapsevanem täidab internetis vormi, mis asub Dokumentide lehel.
  2. Tasumine kuu alguses ainult arve alusel.
  3. Puudutud üksikuid tunde järgi ei tehta
  4. Kui laps puudub põhjusega 2 nädalat või rohkem, siis on võimalik tasaarvestus järgmises kalendrikuus avalduse alusel.

A-kursuse treener on oktoobrist 2017 Jekaterina Rastoštšenkova, e-mail Kate@ratsaspordikool.ee
Info ja registreerimine e-mailile kool@veskimetsa.ee või otse treenerile

NB! Lepinguid 2017/2018 õppeaasta kohta sai sõlmida kuni 10.oktoobrini 2017

A-kursusel osalemine Avalduse ja Lepingu alusel:

1. Hind ehk õppemaks on 80 eurot kuus
  2. Õppemaks koosneb kuumaksust ja koolimaksust.
    Kuumaks on 68 eurot ja on kursusel toimuvate tegevuste ja vahendite tasu. Kuumaksu võib asendada või lisada teisi ratsutamisvõimaluste tasusid (ABC tunnid, hobujalutus, eratunnid)
    Koolimaks on 12 eurot ja tasutakse kogu Lepingu kehtivuse olenemata sellest, kas õpilane osaleb kursusel või mitte. Ajavahemikul 1.juuni kuni 30 september õppemaksu arvet ei esitata juhul, kui A-kursuse tunde ei toimu. Samal ajavahemikul võib esitada ka avalduse õppepuhkuseks 4 kalendrikuu kohta.
  3. Tasumine arve alusel pangaülekandega arvel näidatud tähtajaks.
  4. Kursus on kalendrikuu põhine, ehk arvestus käib kuu 1.päevast viimase päevani.
  5. Osalemata üksikuid tunde tunde järgi ei tehta ja rahas ei tagastata ega  tagasiarvestust järgmisesse kuusse ei tehta.
  6. Põhjusega puudumise korral toimb tagasiarvestus järgmises kuus kas poole või terve kalendrikuu ulatuses, kuid eelnevalt on vajalik esitada avaldus vabas vormis treenerile.
  7. Kõigi arvel näidatud ja tasutud summadele kehtib tulumaksutagastuse soodustus ning vastava info Maksuametile edastab Kool.