Korduma Kippuvad Küsimused

Lisame siia Koolile esitatud küsimused vastavalt nende saabumisel meieni ja nende vastused.
Jälgige seda rubriiki, sest loodetavasti saate siin vastuse ka oma küsimusele.
Saate jätta oma küsimuse ka allolevale tagasiside vormile.

ABC gruppi saavad kandideerida praegu ainult need õpilased, kes on osalenud meie ratsakoolis A-kursusel ja on Lepingu sõlminud või soovivad nüüd sõlmida Lepingu Kooliga.
Lepingu sõlmimisega kaasneb kohustus koolimaksu tasumiseks, mis 2018/2019.õppeaastal on 12 eurot kuus.

Seega 12 eurot lisatakse igale arvele olenemata sellest, milline kuumaks arvele lisandub.
ABC kursusele registreerunud õpilaste arvele lisatakse alati 2 tundi (1 tunni hind on 20 eurot). Kui õpilane osaleb rohkem tunde kuus, siis ülejäänud tunnid lisatakse järgmise kuu arvele.
Näide: 12+40+lisatunnid=52+lisatunnid eelnevast kuust

Kui õpilane pääseb juba grupitundi ja osaleb näiteks 1 x nädalas grupitunnis, siis tuleb arve selline:
12+84=96 eurot.

Nende õpilaste vanematega, kes 2017/2018 õppeaastal osalesid a-kursusel Lepingu alusel, on võtnud ühendust treener-õpetaja Kate (Keit). Kellega pole ühendust võetud, peaksid ise kiirelt kirjutama meilile kool@veskimetsa.ee . Või otse treenerile Kate@ratsaspordikool.ee

Lapsed, kellele A-kursusel osalemine jääb juba igavaks, pakume ABC kursust. Kähemalt saate selle kohta lugeda A-kursuse lehel ABC rubriigist.

A-kursus on suunatud väikelastele, orienteeruvalt 6-8 aastastele. Loomulikult sõltub sellel kursusel osalmine lapse füüsilisest ja vaimsest arengust. Treeneri soovitus ja koostöö lapsevanematega on väga oluline.
Täpsemalt saate selle kohta lugeda rubriigist A-kursus

ABC-kursus on lühiajaline ja kestab niikaua, kuni laps saab iseseisvalt hobusega hakkama. Vajadusel soovitab treener võtta mõned eratunnid või suunab lapse otse gruppi.
Kuna septembris ja eeldatavasti ka oktoobris on grupid täis, siis jäävad ABC-kursuse läbinud lapsed ootelehele ja esimesel võimalusel pakutakse neile vabanenud kohta grupis.

Lisada saab veel seda erinevust nende kursuste vahel, et A-kursusel on põhirõhk ohutusel ja hobuse käsitlemisel, hooldamisel ning tundmaõppimisel. ABC-kursus on suunatud otseselt ratsutamisele.
ABC-kursusele pääsevad esialgu ainult A-kursuse läbinud Ratsaspordikooli lapsed.

Load More

Nimi (nõutav)