Korduma Kippuvad Küsimused

Lisame siia Koolile esitatud küsimused vastavalt nende saabumisel meieni ja nende vastused.
Jälgige seda rubriiki, sest loodetavasti saate siin vastuse ka oma küsimusele.
Saate jätta oma küsimuse ka allolevale tagasiside vormile.

Nende õpilaste vanematega, kes 2016/2017 õppeaastal osalesid a-kursusel Lepingu alusel, on võtnud ühendust meie uus treener-õpetaja Kate. Kellega pole ühendust võetud, peaksid ise kiirelt kirjutama meilile kool@veskimetsa.ee . Või otse treenerile Kate@ratsaspordikool.ee

A-kursus on suunatud väikelastele, orienteeruvalt 6-8 aastastele. Loomulikult sõltub sellel kursusel osalmine lapse füüsilisest ja vaimsest arengust. Treeneri soovitus ja koostöö lapsevanematega on väga oluline.
Täpsemalt saate selle kohta lugeda rubriigist A-kursus

ABC-kursus on lühiajaline ja kestab niikaua, kuni laps saab iseseisvalt hobusega hakkama. Vajadusel soovitab treener võtta mõned eratunnid või suunab lapse otse gruppi.
Kuna septembris ja eeldatavasti ka oktoobris on grupid täis, siis jäävad ABC-kursuse läbinud lapsed ootelehele ja esimesel võimalusel pakutakse neile vabanenud kohta grupis.

Lisada saab veel seda erinevust nende kursuste vahel, et A-kursusel on põhirõhk ohutusel ja hobuse käsitlemisel, hooldamisel ning tundmaõppimisel. ABC-kursus on suunatud otseselt ratsutamisele.
ABC-kursusele pääsevad esialgu ainult A-kursuse läbinud Ratsaspordikooli lapsed.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)