LOENGUD_2016/2017

Allolevad tabelid on leitavad nüüd ka LOENGUTE lehel!
UUS! Testid leiate nüüd ka allolevast tabelist viimasest veerust, kus on juures märge (kliki sellel)!

Loengute teemad ja toimumise ajad 2016/2017

Õpilaste nimekirjad gruppides asuvad lehe allosas! Tähelepanu! Osad õpilased on paigutatud kahte gruppi!
Jrk.kuupäev ja kellaaegLoengu nimetusLektorMärkusedTEST
TULEMAS
5626 mai 2017
16:00 - venekeelne grupp
17:30 - Grupid 1 ja 2
19:00 - Kõik teised
Õppeaasta teooriatundide lõpetamineTherje, Jekaterina, KristiinaSööme torti ja õpilased saavad õppeaasta koolitustunnistused.
TOIMUNUD
5519.mai, 17:30-19:00Ratsutamise põhialused - kliki sellelTherjeGrupid 1 ja 2.TEST - kliki sellel
5416.maiJekaterinavenekeelne tund
5312 mai,17:30-18:30Ratsutamise alused. Kokkuvõttev loengTherjeGrupid 3,4 ja sportgrupidTEST-kliki sellel
529.mai 16:15TallitundJekaterinavenekeelne tund
515.mai,17:30-19:15Hobuse psühholoogiaKülliGrupid 1 ja 2, lisaks need, kes varemalt pole osalenud selles tunnisTesti sellel aastal ei ole!
502.mai 18:00-19:00Tunni jälgimineJekaterina, Marlenvenekeelne tund
4928.aprill,17:30-19:15SpordipsühholoogiaJussGrupid 3,4 ja sportgrupidTest - kliki sellel
25 aprillTundi ei toimuvenekeelne tund
4821.aprill,17:30-19:00Ratsutamise põhialused ITherjeGrupid 1 ja 2.Test peale teist osa
4718 aprillÕpime kukkumaKaratee spordiklubivenekeelne tund toimus karatee klubis
14.aprillLoengut ei ole.Suur Reede
4611.aprill, 16:15-17:45Kohtumine RV tasemega sportlasegaMarlen Vassilvenekeelne tund
457.aprill, 17:30-19:15Takistussõidu määrustik ja võistlemine. TakistusedTherjeGrupid 3,4 ja sportgrupidTEST
4431.märts, 17:30-19:15Kuulsad ratsanikudKülli Grupid 3, 4 ja sportgrupid
4328.närts, 16:15-17:45KestvusratsutamineRita Randviirvenekeelne tund
24.märts Teooriatundi ei ole!
4221.märts, 15:00-16:00Voltizeerimistund maneežisJekaterinaVenekeelne tund
4117.märtsFilm ´´ Loojangule vastu´´TherjeGrupid 1 ja 2
4014.märts, 16:15-17:45Hobuse tõudJekaterinaVenekeelne tund
3910.märts,17:30-19:15Ratsaspordialad:
Kestvusratsutamine(kliki sellel)
Katrin LiivGrupid 3,4 ja sportgrupidTEST(kliki sellel)
387.märts, 16:15-17:45Eesti hobuse filmidJekaterinaVenekeelen tund
373.märts, 17:30 - 19:00Sportlik tegevus ja võistlemine (kliki sellel)TherjeGrupid 1 ja 2 ja need, kes pole varem osalenudTEST (kliki sellel)
3628.veebruar, 16:15-17:45Täpsustamiselvenekeelne tund
24 veebruarEesti Vabariigi pidupäev!
teooriatundi ei toimu!
3521.veebruar, 16:15-17:45HobuvarustusJekaterinavenekeelne tund
3417 veebruar, 17:30-19:00Koolisõidu ajaluguJuss Grupid 1 ja 2.
Ka need, kellel test lahendamata või pole varem osalenud!
TEST (kliki sellel)
3314 veebruar, 16:15 - 17:45Hobuste tõudJekaterinavenekeelne loeng
3210.veebruar, 17:30-19:15VeterinaariaTriin TohverKõigile, kes pole varem osalenud ja test on lahendamata! NB.Grupid 1 ja 2 ka kindlasti!TEST (kliki sellel)
313.veebruar, 17:30-18:15 ja 18:30-19:152 võimlemistundi, osaleda saab nii ühes, kui mõlemas tunnis!Hanna-Liisavajalik registreerimine, sest tundi pääseb korraga kuni 8 õpilast!Registreeri siin!
3029 jaanuar, 17:002016.aasta kokkuvõteJekaterinaVenekeelne.
2927 jaanuar2016 aasta kokkuvõte,
parimate autasustamine,
tordisöömine 🙂
TherjeNB! KÕIGILE!
Gruppide nimekiri (kliki)
2820.jaanuar, 17:30-19:15Hobuse värkimine ja rautusMargusGrupid nr.1,2,3,4TEST (kliki sellel)
2717.jaanuar, 16:15-17:45SõidurajadJekaterinaVenekeelne loeng
2613.jaanuar,17:30-19:15Hobuse tõeline olemus Kliki sellel ja leiad konspektid!KülliGrupid nr.1,2,3,4TEST (kliki sellel)
2510.jaanuar, 16:15-17:45Hobuste tõud IJekaterinaVenekeelne loengPeale III osa on test.
6.jaanuarteooriatundi ei ole.
asendatakse võimlemistundidega
soovijatelepäev ja kellaaeg
täpsustatakse.
2428 ja 29 detsembervõimlemistunnidHanna-LiisaRegistreerimine (kliki sellel)
23 ja 30 detsemberteooriatunde ei ole.
Toimuvad eraldi võimlemistunnid
ja voltižeerimistund
Hanna-Liisa, Pille Pajulaid
ja Jekaterina.
Soovijatele.päevad ja kellaajad
teatatakse stendil ja
Uudiste rubriigis.
2320.detsember, 16:15-17:45RatsaspordialadJekaterinavenekeelne tundtest
2216.detsember,17:30-19:15Hobuse tõeline olemus IIKülliGrupid nr.1,2,3,4test peale III osa.
2113.detsember, 16:15-17:15Sportlik liikumineTherjeVenekeelne tundTest!
209.detsember, 17:30-19:15Koolisõidu põhialused - ratsastamine, võistlemineDinaGrupid nr.3,4, sp.gr.1,2,
erahobuste omanikud
196.detsember, 16:15-17:45Ratsaspordi alusedJekaterinaVenekeelne tund
182.detsember, 17:30 - 19:15Hobuse tõeline olemus IKülliGrupid nr.1,2,3,4test peale viimast osa
171.detsember kell 18:00Hobuste traumadTiit SiibojaGrupid nr.3,4, sp.gr.1,2,
erahobuste omanikud!
Avatud loeng
1625.november, 17:30-19:00Istak+tasakaal+allüüridTherjeGrupid nr.3,4, Sp.gr.1test peale viimast loengut
1522.november, 16:15-17:45Ratsaniku istak ja tasakaalJekaterinaVene keelne tund
1418.november, 17:30 - 18:30 VoltižeeriminePille PajulaidGrupid nr.1,2,3TEST!
1315.november, 16:15 -17:45 Hobuse tõeline olemus IIJekaterinaVene keelne,
V-gr.nr.1
test peale viimast osa
1212.november,
kellaaeg teatatakse
Kordetamine -
praktiline tund
JekaterinaVene keelne
V-gr.nr.2
1111.november, 17:30-19:15Hobuse- ja ratsavarustusJussGrupid nr.1,2,3TEST - kliki sellel
104.november, 17:30 - 19:15Ratsaniku istak ja tasakaalTherjeGrupid nr.3,4, Sp.1test peale viimast loengut
91.november, 16:15Hobuse tõeline olemus IJekaterinaVene keelne,
V-gr.nr.1
test peale viimast osa
828 oktoober, 17:15-18:00VõistlemineTherjeGrupp nr.3,4Testi veel ei ole
725 oktoober, 16:15-17:45
Vene keelne
AllüüridJekaterinaVene keelne,
II õppeaasta õpilased
621 oktoober, 17:30-19:15Ohutus hobustega tegelemisel Kliki sellel ja sisesta parool!JussKõigile, kes varem pole
osalenud selles loengus
TEST - kliki sellel
518 oktoober, 16:15-17:45
Vene keelne
Ohutus hobustega tegelemiselJekaterinaVene keelne, I õppeaasta õpilasedtest peale loengut
414 oktoober, 18:30-19:15Sissejuhatus. OhutusTherjeKõigile, väljaarvatud I ja II õppeaasta õpilased
314 oktoober, 17:30-18:15Sissejuhatus, tutvustusTherjeI ja II õppeaasta õpilastele
211.oktoober, 16:15-17:45Sissejuhatus, ohutustehnika põhitõedJekaterinaVene keelne, II õppeaasta õpilased
14.oktoober, 16:15 - 17:45Sissejuhatus, tutvustus. Ohutustehnika alusedJekaterinaVene keelne, I õppeaasta õpilased

Õpilased gruppides 2016/2017

Siit vasaku tulba nimekirjast leiate õpilaste nimed tähestikulises järjekorras ja mis nr. grupis on kirjas.
Mõned õpilased on kahes grupis kirjas - see on nii ainult teooriatundide tarbeks ja ei ole kuidagi seotud ratsutamistundide gruppide ja tasemetega!
Paremas tulbas on õpilaste nimekirjad gruppide kaupa.
Jrk.Õpilaste nimekiriGrupi nr. Jrk.Grupp nr.1
1Agnes PodgorelovSp.gr.1,21Alice Steinpilm
2Alice Steinpilm
Gr.nr.12Emma-Mia Kapsta
3Andra LepassonGr.nr.23Erika Matilda Ojamaa
4Annaliis ProdelGr.nr.24Laura Naat
5Brigitta KoženevskiGr.nr.25Mia Katarina Korol
6Christine Grete RüütaluGr.nr.4,Sp.gr.16Mia Mai Laisaar
7Debora MoorGr.nr.27Mona Johanson
8Eeva-Maria TšernovaGr.nr1, 38Rebeka Hammerberg
9Eliise NatkaGr.nr.29Romi Emily Roomet
10Eliise RannulaGr.nr.4,Sp.gr.110Eeva-Maria Tšernova
11Elisabeth MägiSp.gr.1,2Jrk.Grupp nr.2
12Elizabeth PõderSp.gr.1,21Andra Lepasson
13Emma-Mia KapstaGr.nr.12Annaliis Prodel
14Erika Matilda OjamaaGr.nr.13Brigitta Koženevski
15Isabella KuuskGr.nr.4,4Debora Moor
16Joonatan MäggiSp.gr.1,25Eliise Natka
17Karl Marten JaaskaGr.nr.4, Sp.gr.16Marie Elise Luts
18Karmel UdalGr.nr.47Nora Reinsalu
19Kerli RaudmägiGr.nr.3,48Paula Rebeca Pakkanen
20Laura NaatGr.nr.19Rebeca Veskis
21Maria PalumaaGr.nr.310Rebeka Kärbis
22Marie Elise LutsGr.nr.2Jrk.Grupp nr.3
23Mariette MardoGr.nr.3,41Eeva-Maria Tšernova
24Mia Katarina KorolGr.nr.13Kerli Raudmägi
25Mia Mai LaisaarGr.nr.14Maria Palumaa
26Mona JohansonGr.nr.15Mariette Mardo
27Mona LehesGr.nr.3,46Mona Lehes
28Nora ReinsaluGr.nr.2,37Nora Reinsalu
29Nora VöörmannGr.nr.48Oskar Eivak
30Oskar EivakGr.nr.3,49Triine Liis Ainsaar
31Paula Rebeca PakkanenGr.nr.2Jrk.Grupp nr.4
32Rebeca VeskisGr.nr.21Christine Grete Rüütalu
33Rebeka HammerbergGr.nr.12Eliise Rannula
34Rebeka KärbisGr.nr.23Isabella Kuusk
35Romi Emily RoometGr.nr.14Karl Marten Jaaska
36Triine Liis Ainsaar Gr.nr.35Karmel Udal
Vene keelsed grupidV-Gr.nr.16Kerli Raudmägi
1Arina AndrejevaV-Gr.nr.17Mariette Mardo
2Jekaterina OleinikV-Gr.nr.18Mona Lehes
3Jekaterina TkatsovaV-Gr.nr.19Nora Vöörmann
4Nicole VinnikovaV-Gr.nr.110Oskar Eivak
5Polina MahhovaV-Gr.nr.1Jrk.Sportgrupp nr.1
6Violla KotkasV-Gr.nr.11Christine Grete Rüütalu
7Yevgeniya ChubovskaV-Gr.nr.12Eliise Rannula
V-Gr.nr.23Elisabeth Mägi
8Anna TsvetkovaV-Gr.nr.24Elizabeth Põder
9Diana RemenjukV-Gr.nr.25Joonatan Mäggi
10Jekaterina FadinaV-Gr.nr.26Karl Marten Jaaska
11Jelizaveta AnuškinaV-Gr.nr.2Jrk.Sportgrupp nr.2, erahobustel
12Karolina IvariV-Gr.nr.21Camille Mahoni
13Leana MolerV-Gr.nr.22Elisabeth Mägi
Ratsakooli lõpetanud3Elizabeth Põder
1Camille MahoniSp.gr.24Hanna-Filippa Simenson
2Hanna-Filippa SimensonSp.gr.25Hanne-Lore Väin
3Hanne-Lore VäinSp.gr.26Joonatan Mäggi
4Kaisa Falkenberg7Margareth Eikner
5Kelly Hiietamm8Roos Marie Laak
6Margareth EiknerSp.gr.29Agnes Podgorelov
7Roos Marie Laak Sp.gr.2
8Susanna Liis Ole
9Irina Tsikul