Õpilased Loengutes

Õpilased on gruppides tähestikulises järjekorras, et lihtsam oleks otsida enda nime.
Olge tähelepanelikud: osad õpilased on paigutatud mitmesse gruppi!
Nimekiri on muudetud ehk grupid on kokku tõstetud. Palun kontrollige oma oma nime!

Õpilased loengutes

Õpilased on paigutatud gruppidesse vanuse, ratsutamiskogemuse, õppetöösosalemise põhimõttel.
NB! Osad õpilased on mitmes grupis!!!
Venekeelsete gruppide nimekiri on venekeelsel lehel.
 Gr.1 - I õppeaastaGr.2 - I õppeaastaGr.3 - II ja III õppeaastaGr.4 - III õppeaasta
ja vanemad
ErahobustelKooli lõpetanud
1Elisa KullAnnabel LaivaAlice SteinpilmAgnes PodgorelovAgnes PodgorelovCamille Mahoni
2Ella ViilukasAnnabella PunderBrigitta KoženevskiChristine Grete RüütaluElisabeth MägiElizabeth Põder
3Emma KipsCarmen SinisooDebora MoorEliise RannulaJoonatan MäggiHanne-Lore Väin
4Emma-Mia KapstaEmma Lisette GroosEliise NatkaElisabeth MägiKarl Urmas SeppRoos Marie Laak
5Kadri AllasHelen LehmannErika Matilda OjamaaIsabella KuuskLeelo MikkSusanna Liis Ole
6Loviise AavasteHelena JärveJelizaveta AnuškinaJoonatan MäggiMia Mai Laisaar
7Made Johanna OjamaaIris Anette KaskMarie Elise LutsKarmel UdalTriine Liis Ainsaar
8Maria EspenbergKarl Urmas SeppMia Katarina KorolMaria Palumaa
9Ralf JürgensonKaroliina LiivMia Mai LaisaarOskar Eivak
10Säde KupitsLeelo MikkMona JohansonTriine Liis Ainsaar
11Triinu Liis MullasteLeena Margareth ViilupNora Reinsalu
12Tuuli ToomparkLembe HuntPaula Rebeca Pakkanen
13Luise TabattRebeca Veskis
14Matilda Liise AredaRebeka Hammerberg
15Mia Karoli TalvojaRebeka Kärbis
16Marie UiboRomi Emily Roomet
17Raili Kübar
18Silvia Rita Mällo

Gruppide nimekirjad venekeelsetes teooriatundides 2017/2018 õppeaastal

V1V2V3
1Amelia GriškunAnna RastostsenkovAnna Tsvetkova
2Gloria PrivisArina AndrejevaDiana Remenjuk
3Kristiin SõõrumaaElina Dimitrijeva Jekaterina Fadina
4Laura KuusikElis-Jelizaveta TsehmisterJelizaveta Anuškina
5Sofia BogatsovaJekaterina OleinikKarolina Ivari
6Jekaterina TkatsjovaNicole Vinnikova
7Yevgeniya Chubovska
8Milana Kuzmintšuk
9Nicole Anastasia Barkova
10Polina Pavlova