Hanna-Liisa Pakosta

Hanna-Liisa on õppinud Oslos Axelsons Bodywork School-is massaaži teraapiat ja peale seda töötanud Norras kiropraktika kliinikus, kus ta igapäevaselt puutus kokku erinevate inimestega ja nende füüsiliste probleemidega.

Norras olles õppis Hanna-Liisa, et eelkõige tuleb hooltkanda enda tervise ja heaolu eest. See võimaldab meil elada elu täisväärtuslikumalt ning tegeleda asjadega, mis meie kõige enam rõõmu valmistavad.

Aastatel 2002-2005 võistles Hanna-Liisa rahvuslikul tasemele nii kooli- kui ka takistussõidus ning on väga teadlik ratsanikule vajalikust kehalisest ettevalmistusest ning füüsilisest vormist.

Ratsaspordis kipub fookus olema hobusel ja tihti peale unustab ratsanik enda heaolu ja kehalise tervise. Hanna-Liisa usub, et hoides nii ennast kui hobust, on sportlane võimeline saavutama paremad tulemused ja seeläbi ka oma hobuse/hobuste eest paremini hoolt kandma. Nii hobune kui ratsanik on sportlased ja koos moodustavad nad ühise meeskonna, mis peab töötama terviklikult ja harmooniliselt.

(pilt ilmub peatselt)