TESTID

Allolevast tabelist leiate testid. Kui veerus Avatud/suletud ja märge Avatud, siis kliki sellel ja test avaneb.
Grupp nr.1 on I õppeaasta nooremad õpilased ja nendele on testid veidi lihtsamad.
Grupp nr.2 on I õppeaasta vanem grupp.
Kui test on suunatud grupile nr.1 või 2, siis eeldab see seda, et õpilastel, kes osalevad õppetöös 3 ja enam aastat, on see test varemalt lahendatud. Kui ei ole, siis nüüd on veel võimalus 🙂
testi nr.ÕppeaineAvatud/suletudGrupp, kellele test on suunatud.
1Ohutus hobustega tegelemiselAvatudKõigile
2Hobuse varustusAvatudGrupid 1 ja 2, ka need, kellel varemalt test lahendamata
3-1Veterinaaria test grupile.nr.1SuletudGrupp nr.1
3-2Veterinaaria SuletudKõigile.
Välja arvatud gr.1
4Hobuse kabjahooldus ja rautamineAvatudKõigile
5GroomingAvatudGrupid nr.3 ja 4
6Hobuse Tõeline OlemusSuletudGrupid nr.2 ja 3.
NB!Grupile nr.1 EI OLE testi!
7Hobuse ajaluguSuletudGrupid nr.4 ja 5
8Ratsutamise põhialused grupile nr.1Suletudal.2020
9SõidurajadSuletudGrupid nr.2 ja suuremad
10Istak ja tasakaalSuletudGrupp nr.2
11Juhtimisvõtted ja elemendidSuletudGrupp nr. 2. Ka vanemate gruppide õpilastele, kellel test veel lahendamata
12AllüüridSuletudGrupid nr.2. Ka vanemate gruppide õpilastele, kellel test veel lahendamata
13-1Ratsaspordialade tutvustusSuletudGrupp nr.1
13-2Ratsaspordialade tutvustus vanematele gruppideleSuletudGrupp nr.3,4,5
14Takistussõidu alused ja ajaluguSuletudGrupid nr.2 ja 3. Ka gruppide 4 ja 5 õpilased
15Takistussõidu määrustik 2020/2021AvatudKõik, kes osalevad hüppetreeningutel+võistlejad
16Ratsutamise ajaluguSuletudGrupid nr.4 ja 5
17KolmevõistlusSuletudGrupid nr.3 ja 4
18VoltižeerimineSuletudGrupp nr. 2 ja 3
19RakendisportSuletudGrupp nr.4 ja 5
20KestvusratsutamieSuletudGrupp nr.4 ja 5
21Hobuse treenimine ratsanikutaSuletudGrupp nr.2 ja 3
22Sportlik liikumine ja tegevusSuletudGrupp nr. 3,4 ja 5
23SpordipsühholoogiaSuletudGrupp nr.4 ja 5
24Hobuse psühholoogiaSuletudGrupp nr.4 ja 5
25SadulapassimineSuletudGrupid nr.3 ja 4
26Hobuste tõudSuletudGrupp nr.4 ja 5
27Hobuste värvusedSuletudGrupp nr.4 ja 5
28Kuulsad hobusedSuletudGrupid nr.2 ja 3
29Kuulsad ratsanikudSuletudGrupid nr.4 ja 5
30Hobuse ja ratsaniku väljaõppe skaala e.püramiidSuletudGrupp nr.4 ja 5
31Hobuse eksterjöörSuletudGrupp nr.4 ja 5
32Kooli lõputestsooritatakse klassis kirjalikultKehtib al.2019

Nagu tavakoolides, nii on ka meie koolis Õppekava kohaselt vaja kontrollida õppeainete omandamist õpilaste poolt.
Selleks on internetipõhine kodutöö, kus tuleb vastata lektorite poolt koostatud testide küsimustele. Kui mingil põhjusel ei ole võimalik internetis testi lahendada, siis palun pöörduge treener Kristiina poole ja saate testi paberil.
Testide küsimustele saate enamus vastused lektorite poolt koostatud konspektidest, kuid osade küsimuste vastused tuleb siiski leongutel meelde jätta. Konspektid leiate Õppeainete alammenüüst. Tulemuste arvestamise info leiate tabeli lõpust.

Kooli lõputunnistuse saamise üheks eelduseks on 85% Testide lahendamine. Test loetakse lahendatuks vastavalt allolevatele põhimõtetele.
Lõputunnistuse saamise eelduseks on ratsutamisoskus vähemalt õppe-treeningastme või kõrgemal tasemel.

Kui õpilane ei ole osalenud mõnes loengus, siis pole testi sooritamine ka kohustuslik, sest sama loeng kordub vähemalt ülejärgmine aasta.

Tulemuste arvestamise põhimõtted:

1. Igat vastust hinnatakse 2 punktiga. Kui mõni vastus on pooleldi õige, siis saab 1 punkti.
  2. Maksimum punktide summa on alati 100%.
  3. Test loetakse lahendatuks siis, kui õpilasel on testis vähemalt 85% õigeid vastuseid.

Testide lahendamist kontrollib Koolis treener Kristiina!

PALUN ÄRGE PÜÜDKE LAEHANDADA TESTE, MIS LOENGUTES TE POLE OSALENUD! NEED LOENGUD TULEVAD KINDLASTI UUESTI.