TESTID

Nagu tavakoolides, nii on ka meie koolis Õppekava kohaselt vaja kontrollida õppeainete omandamist õpilaste poolt.
Selleks on internetipõhine kodutöö, kus tuleb vastata lektorite poolt koostatud testide küsimustele. Kui mingil põhjusel ei ole võimalik internetis testi lahendada, siis palun pöörduge treener Kristiina poole ja saate testi paberil.
Testide küsimustele saate enamus vastused lektorite poolt koostatud konspektidest, kuid osade küsimuste vastused tuleb siiski leongutel meelde jätta. Konspektid leiate Õppeainete menüüst.
Kooli lõputunnistuse saamise üheks eelduseks on 85% Testide lahendamine. Test loetakse lahendatuks vastavalt allolevatele põhimõtetele.
Infoks, et lõputunnistuse saamise teine eeldus on ratsutamisoskus vähemalt õppe-treeningastme kõrgemal tasemel.
Rippmenüüst leiate erinevate õppeainete testid.

Kui õpilane ei ole osalenud mõnes loengus, siis pole testi sooritamine ka kohustuslik, sest sama loeng kordub vähemalt ülejärgmine aasta. Mõned teemad on igal aastal, nagu näiteks Ohutuse teema!

Tulemuste arvestamise põhimõtted:

1. Igat vastust hinnatakse 2 punktiga. Kui mõni vastus on pooleldi õige, siis saab 1 punkti.
  2. Maksimum punktide summa on alati 100%.
  3. Test loetakse lahendatuks siis, kui õpilasel on testis vähemalt 85% õigeid vastuseid.
  4. Võistlema pääsemise üheks eelduseks on Määrustiku testi lahendamine peale loengut!

Testide lahendamist kontrollib Koolis treener Kristiina!

PALUN ÄRGE PÜÜDKE LAEHANDADA TESTE, MIS LOENGUTES TE POLE OSALENUD! NEED LOENGUD TULEVAD KINDLASTI UUESTI.

2016/2017 ÕPPEAASTA TESTID, MIS ON VAJA LAHENDADA:

2. Varustuse test
  3. Voltižeerimine
  4. lisandub…

2015/2016 AASTA INFO:

UUS! Allpool leiate info, millised testid on vaja lahendada käesoleval õppeaastal. Vastavalt loengute toimumisele täieneb nimekiri!

I õppeaasta noorema grupil on hetkel vaja lahendada 4 testi:

2. Ratsaspordialad
  3. Varustus
  4. Hobuse tõeline olemus
    Osad on püüdnud ka lahendada teisi teste, aga neid teemasid pole veel käsitletud nii põhjalikult, et saaks arvestada testide tulemusi! Seega PALUN ÄRGE KIIRUSTAGE LAHENDAMA TESTE, MIS EI OLE SUUNATUD NOOREMALE GRUPILE!!!

Kõigile teistele, kes on osalenud nendes loengutes, on lahendada testid:

2. Hobuse ajalugu
  3. Kolmevõistlus
  4. Grooming
  5. Varustus
  6. Rautus
  7. Rakendisport
  8. Koolisõidu ajalugu
  9. Hobuste värvused
  10. Voltižeerimine
  11. Takistussõidumäärustik
  12. Sportlik tegevus ja liikumine
  13. Takistussõidu ajalugu

Tulemuste arvestamise põhimõtted:

2. Maksimum punktide summa on alati 100%.

Testide lahendamist kontrollib Koolis treener Kristiina!