TESTID

Selleks kevadeks on testid suletud. See on vajalik selleks, et jõuaksime teha kokkuvõtted ja koostada õppeaasta tunnistused.
Kui keegi siiski väga soovib veel mõnda testi lahendada, siis palun võtta ühendust nädala jooksul e-mailil kool@veskimetsa.ee

Nagu tavakoolides, nii on ka meie koolis Õppekava kohaselt vaja kontrollida õppeainete omandamist õpilaste poolt.
Selleks on internetipõhine kodutöö, kus tuleb vastata lektorite poolt koostatud testide küsimustele. Kui mingil põhjusel ei ole võimalik internetis testi lahendada, siis palun pöörduge treener Kristiina poole ja saate testi paberil.
Testide küsimustele saate enamus vastused lektorite poolt koostatud konspektidest, kuid osade küsimuste vastused tuleb siiski leongutel meelde jätta. Konspektid leiate Õppeainete alammenüüst. Tulemuste arvestamise info leiate tabeli lõpust.

Kooli lõputunnistuse saamise üheks eelduseks on 85% Testide lahendamine. Test loetakse lahendatuks vastavalt allolevatele põhimõtetele.
Lõputunnistuse saamise eelduseks on ratsutamisoskus vähemalt õppe-treeningastme või kõrgemal tasemel.

Kui õpilane ei ole osalenud mõnes loengus, siis pole testi sooritamine ka kohustuslik, sest sama loeng kordub vähemalt ülejärgmine aasta.

Tulemuste arvestamise põhimõtted:

1. Igat vastust hinnatakse 2 punktiga. Kui mõni vastus on pooleldi õige, siis saab 1 punkti.
  2. Maksimum punktide summa on alati 100%.
  3. Test loetakse lahendatuks siis, kui õpilasel on testis vähemalt 85% õigeid vastuseid.

Testide lahendamist kontrollib Koolis treener Kristiina!

PALUN ÄRGE PÜÜDKE LAEHANDADA TESTE, MIS LOENGUTES TE POLE OSALENUD! NEED LOENGUD TULEVAD KINDLASTI UUESTI.