TREENERID

Veskimetsa Ratsakeskuses töötavad treenerid, kes omavad treenerikutset. See tähendab, et nad on läbinud treenerikutse saamiseks vajalikud koolitused ja atesteerimise. Treenerikutsest ja treeneriks saamisest saate lugeda Olümpiakomitee kodulehel www.eok.ee
Tundidesse registreerida saavad ilma lepinguta kliendid ja õpilased kirjutades üldmeilile treenerid@veskimetsa.ee või helistades kontaktides näidatud mob. numbril
NB! Mobiilile treenerid üldiselt tunni toimumise ajal ei vasta. Seega varuge kannatust ja proovige hiljem uuesti.

Kontaktid:

Kristiina Prohhorova – treener, EKR-4, e-mail Kristiina@veskimetsa.ee, mob.+372 56 939 543 (helistamise aeg E-R 11-18, L 11-14) Lastegrupid ja eratunnid. Koolisõit
Pille Pajulaid – treener, EKR-3, e-mail Pille@ratsaspordikool.ee, mob.+372 512 11 38
Kätlin Mardo – treener, EKR-3, e-mail Katlin@veskimetsa.ee, mob.+372 52 27 340 (helistamise aeg E-R 12-18, L 11-14) Laste algõpe, eratunnid ja A-kursus
Jekaterina Soiver – treener, EKR-3, e-mail Katja@veskimetsa.ee, mob.+372 55 550 490 Venekeelsed grupi- ja eratunnid. Koolisõit.
Konstantin Prohhorov – treener, EKR-6, e-mail Konstantin.prohhorov@gmail.com, era- ja lastegruppide takistussõidutreener.
Hanna-Liisa Pakosta – A-kursuse treener ja lektor-võimlemistreener, e-mail: Hannaliisa@ratsaspordikool.ee
Pille Elson – Ratsakeskuse vanemtreener, EKR-5, e-mail Pille@veskimetsa.ee , mob.+372 56 483 903  Juhendab täiskasvanute gruppe ja eratunde.