12. dets. 2018

14. detsembril loeng!

12. dets. 2018
Autor: Therje

Sellel reedel algusega kell 18:00 tuleb Juss rääkima spordipsühholoogiast gruppidele 5 ja 6.
Loomulikult võivad ka teistest gruppidest õpilased osaleda, kuid teema on suunatud eelkõige suurematele õpilastele.
Olge kohal, sest see teema tuleb arvatavasti järgmine kord ülejärgmisel õppeaastal!

10. dets. 2018

Takistussõidu määrustiku test on avatud!!!

10. dets. 2018

Kõik lahendama 🙂

03. dets. 2018

7.detsembri loeng!

03. dets. 2018

Sellel reedel ootame algusega kell 18:00 loengusse kõiki neid õpilasi, kes

1. osalevad hüppetreeningutel
  2. osalevad 15.detsembri takistussõidu võistlusel
  3. pole pääsenud hüppetreeningule Veskimetsas, kuid on osalenud teistes tallides korraldatud takistussõidu võistlustel.

Juttu tuleb takistussõidu määrustikust ja võistlemisest.
Peale loengut tuleb nädala jooksul lahendada ka TEST määrustiku kohta! (tunnihobusel muidu võistlema ei pääse)

Gruppide numbreid seekord ei määra, kuna igas grupis on neid, kes on osalenud nii hüppetreeningutel, kui ka võistlustel.
Igas grupis on ka neid, kellel on seda loengut veel vara kuulata (kas vanuse või oskuste poolest; kindlasti ei ole see loeng oluline nendele, kes ei soovigi takistussõiduga tegeleda, vaid soovivad koolisõitu teha)

See loeng on kavas igal aastal ja igal aastal tuleb test lahendada kõigil takistussõidu tundides osalejatel uuesti!

29. nov. 2018

30 november – ratsaspordialad ja grooming

29. nov. 2018
Autor: Therje

Reedene loengu teema on gruppidele 1 ja 2 algusega kell 18:00 Ratsaspordi alad – voltižeerimine.
Gruppidele 2,3 ja 4 algusega kell 19:00 on teemaks hobuse hooldus e.grooming.

Väga vajalikud teemad!!!

20. nov. 2018

23. novembril loeng!

20. nov. 2018
Autor: Therje

Sellel reedel ootame loengusse eelkõige gruppide 5 ja 6 õpilasi. Kindlasti peaksid ka grupist 4 osalema need õpilased, kes olid 9.novembri loengus.
Seekord on teemaks Hobuse psühholoogia II osa.
Algus kell 18:00 ja palume mitte hilineda!

NB!Gruppide nimekirjad on muutunud! Palun kontrollige üle, milleses grupis nüüd olete! (Grupid muudeti 13.novembril.) Link nimekirjadele
Infoks: osaleda võivad alati kõik Ratsakooli õpilased kõikides loengutes ja ka lahendada teste, kuid loengu juurde märgitakse gruppide numbrid, kellele loeng otseselt on suunatud. Kui mõni lapsevanem on huvitatud mõnel loengul osalema, siis olete teretulnud, kuid igaks juhuks palun sellest eelnevalt teavitada kool@veskimetsa.ee, sest probleem võib istekohtadega tekkida.

13. nov. 2018

16.novembri loeng!

13. nov. 2018
Autor: Therje

16.novembril ootame teooriatundi eelkõige gruppide 1 ja 2 õpilasi.
Teemaks on seekord Ratsutamise alused ja ISTAK!
NB! Palun kontrolli Loengute lehel, kas Sinul on see test lahendatud! Kui veel pole, siis osale loengus ja lahenda pärast test!

06. nov. 2018

Reedel, 9.novembril teooriatund!

06. nov. 2018
Autor: Therje

Sellel reedel ootame loengusse eelkõige gruppide 4, 5, 6  ja erahobustel treenivaid õpilasi, kuid osaleda võivad kõik soovijad.
Juttu tuleb hobuse psühholoogiast ja lektoriks on Külli.

NB! seekord on loengu algus kell 17:20!

31. okt. 2018

Ratsavarustuse loeng!

31. okt. 2018
Autor: Therje

Sellel reedel, 2.novembril, algusega kell 18:00 toimub teooriatund teemal Hobuse ja ratsaniku varustus Gruppidele 1 ja 2, lisaks ka kõik need, kes pole varemalt osalenud selles tunnis või on test lahendamata!
Peale lonegut tuleb lahendada ka test!

29. okt. 2018

Koolisõiduvõistluse tulemused

29. okt. 2018

TULEMUSED

Täname kohtunikke (Marika Raven, Kätlin Mardo, Kaisa Falkenberg); sekretäre (Kristiin Jaanimets oma meeskonnaga); Ingridit, kes võimaldas kasutada Tallinna klubi tehnikat ja oli terve päeva spiiker; Eva-Maria Vinkel, kes oli hinnetelehtede tooja; kõiki lapsi, kes osalesid ja olid abiks võistluse korraldamisel ja loomulikult peakorraldajaid Pille Pajulaidi ja Kristiina Prohhorovat.

Kohtume järgmisel võistlusel, sest plaanid on juba olemas 🙂