30. sept. 2020

Uus õppeaasta!

30. sept. 2020

Algamas on uus õppeaasta meie ratsakoolis. Paljudega on juba uued lepingud sõlmitud ja kohe kohe avaldame kodulehel ka Kooliga 2020-2021 liitunud õpilaste nimekirja.
Algamas on ka teooriatunnid. Sellel aastal proovime alustada e-õppega ehk loengutes saab osaleda läbi arvuti ja kohale ei pea tulema.
Esimeses tunnis sooviks ikka kõigile õpilastele klassiruumis tere öelda, seepärast esimene sissejuhatav tund toimub 9. või 10. oktoobril – kindlasti täpsustame veel. Kuna klassiruum on suhteliselt väike ja õpilasi palju ühes grupis, siis proovime hajutada õpilasi ja ühte tundi kutsume tavapärasest vähem lapsi kohale. Kindlasti saadame info ka vanematele meilile ja avaldame nii siin, kui ka FB lehel.
Kohtumiseni!