29. jaan. 2021

Esmaspäevast saab jälle ratsutada!

29. jaan. 2021

Alates esmaspäevast,1.veebruarist, jätkame tavapäraste grupitundidega.

Gruppide treeningute aegu muudetud ei ole, seega ootame õpilasi oma treeningute tavapärasel ajal ratsutama.
Ratsakeskusesse tullakse 30 minutit või hiljem enne oma tunni algust ja lahkutakse koheselt peale treeningut, kui pole eraldi kokkulepet treeneriga.

Maski kandmine on kohustuslik KÕIGIL õpilastel Ratsakeskuses, välja arvatud hobuse seljas olles.
Riietusruumide kasutamine on piiratud. Seega soovitame treeningule tulla ratsariietuses. Riietusruumis saab korraga riietuda kuni 2 õpilast, kui nad hoiavad kinni reeglist 2 + 2 (Ehk kolmas õpilane siseneda ei saa ennem, kui eelmine on lahkunud). Treenerid kontrollivad!

Haigusnähtudega õpilastel on keelatud siseneda Ratsakeskusesse!
Samuti on keelatud Ratsakeskusesse kaasa kutsuda sõpru ja vanemaid!

Nimetatud piirangud kehtivad seni, kuni viiruseoht taandub, millest Vabariigi Valitsus teavitab spordiasutusi infokanalites ja meili teel.

Veebruari esimesel nädalal toimub arvete korrektse tasumise kontroll. See tähendab seda, et treeneril on õigus õpilast ratsutamistundi mitte lubada, kui lapsevanemal on eelnevalt arve(d) tasumata.