11. mai 2016

19.mai koolituse info. NB! TÄHTIS!

11. mai 2016

13. mai teooriatundi ei toimu suurematele.
Küll aga on võimalik osaleda suuremal koolitusel, mis toimub 19.mail, neljapäeval.
Koolitusel on 2 teemat: kell 16:00 on Grooming ja kell 18:00 on Sporthobuste söötmine.
Kuna see koolitus on avatud kõigile Eestis tegutsevatele sportlastele ja treeneritele, siis oli vajalik sinna registreerimine.
Koolituse toimumise koht on Ratsakeskuse klass!

Kogu Koolitus on suunatud sportlastele, hobuseomanikele, treeneritele ja huvilistele. Seega algtaseme õpilastele jääb see koolitus arusaamatuks veel.
Küll aga need, kes meie kooli groomingu loengus ei saanud osaleda, võiksid nüüd kindlasti osaleda. Kindlasti ka hobuseomanikud!
Sporthobuste söötmine puudutab eelkõige neid õpilasi, kellel on oma hobune või plaanivad lähiajal soetada. Seda koolitust ei tule rohkem sellel aastal Tallinnas!

Koolitusele ootame ainult registreerunud õpilasi, sest kohtade arv on piiratud.
Registreerimine lõppes 17.05.2016!