LOENGUD

Esimese teooriatunni info:
Kell 17:00 algava grupi nimekiri (kliki sellel)
Kell 18:00 algava grupi nimekiri (kliki sellel)
Need nimekirjad kehtivad ainult 12.oktoobril toimuva loengu kohta. Neid õpilasi, kelle vanemad polnud tagastanud Koolile 10-ks oktoobriks Lepingu Lisa, siin nimekirjas ei ole. Palun võtta ühendust kool@veskimetsa.ee et saaks nimekirja lisada.
Edaspidi koostatakse uued grupid, mis on taseme ja vanusepõhised ning need nimekirjad leiate ikka vanast kohast: http://ratsaspordikool.ee/opilased/opilased-loengutes-2/
Kuna õpilaste nimekirjad pole ikka veel lõplikud, siis saame gruppide nimekirjad avaldada 17.oktoobril.

Loengud algavad Oktoobrikuu teisest nädalast, sest esimene nädal oleme kõik Horse Show-l
Loengud toimuvad reedeti algusega kell 17 või 18.
Õpilased jagatakse gruppidesse ja gruppide nimekirjad avalikustatakse rubriigis Õpilased – Õpilased loengutes homemfarmacia.pt.
Igale õpilasele on suunatud 1-2 loengut kuus.
Loengute kava leiate peagi sellelt lehelt või alammenüüst.

Rippmenüüst leiate varasemate loengute ajakava aastate kaupa.