21. okt. 2019

Koolisõiduvõistlus

21. okt. 2019

27.oktoobril, pühapäeval, toimub meil koolisõiduvõistlus. See on traditsiooniline võistlus, mis toimub igal aastal peale grupihobuste hüppepuhkust.
Need õpilased, kes osalevad grupihobustel, peavad tasuma ka hobuserendi. Rendihind on 1 tavatunnihind (22 eurot) ja see lisatakse järgmise kuu arvele.
Kui õpilane on põhjusega puudunud oktoobris ja sellest puudumisest on treenerit eelnevalt teavitatud ning järgitegemine ei ole võimalik, siis võib hobuse rendi arvestada selle tunni eest. Või kui on teada, et novembris ühes tunnis õpilane osaleda ei saa ja seda tundi ette teha pole võimalik, siis võib ka selle tunni arvestada hobuse rendiks. Novembris osalemata tunni päeva peab ütlema hiljemalt võistluspäeval oma treenerile.
Võistluse juhend asub siin: JUHEND