07. okt. 2020

Teooriatunnid!

07. okt. 2020

Alustame teooriatundidega jälle ja esimene tund toimub sellel reedel, 9.oktoobril algusega 18:15.
Sellel aastal alustame teooriatundidega ka on-lines ehk kohale ei peagi tulema, kuid oleks siiski soovituslik.
Loomulikult ei saa me lubada, et meie väike klassiruum õpilasi täis oleks, kuid umbes 10-14 last mahub ilusti istuma selliselt, et oleks piisav distants toolide vahel.
Esimene tund on sissejuhatav tund ja seega palume nendel õpilastel, kes sellel õppeaastal kooliga liitusid, siiski kohale tulla, et saaks teiega tutvuda.
Teistel palume osaleda arvutis ZOOMi vahendusel. Link loenguga liitumiseks saadetakse seekord sellele e-mailile, kuhu saadetakse ka arved.  Link saadetakse neljapäeva õhtul ehk 8.oktoobril. Loenguga peab liituma ees- ja perekonnanimega.
Esimeses tunnis räägitakse paljudele juba tuttavat juttu, kuid on ka mõningaid uuendusi. Uutele õpilastele on kõik uus.

Kokkuvõttes: sellel õppeaastal liitunud õpilased peaksid kohale tulema ja teised liituvad zoomi kaudu.
Kogu see info saadetakse ka meilile.

Kohtumiseni!