25. nov. 2020

27.nov. teooriatunni info!

25. nov. 2020

Reedel, 27.novembril on 2 teooriatundi.
Esimene algab kell 17:00 ja on suunatud I õppeaasta noorematele ehk grupile nr.1
Loeng on ainult Zoomis!

Kell 18:10 ootame klassi neid takistussõidu tundides ja võistlusel osalevaid õpilasi, kellel on muidu ka seoses 28.nov.toimuva võistlusega   vaja tulla reedel Veskimetsa. Teistel palume kindlasti koju jääda. Arutame TS testis valesti vastatud küsimusi.
Orienteeruvalt kell 18:30 algab Zoomis testi küsimuste arutamine nendega, kes talli muidu tulema ei pea.  Seekord palume osaleda koos videoga.
Nimekirja, keda kindlasti ootame loengusse (kas klassis või Zoomis) leiate reede lõunaks SIIT
Palun arvestage, et võistlustel ja takistussõidu tundides saavad siiski osaleda need õpilased, kes lahendavad TS määrustiku testi ja detsembris ka TS põhialuste testi peale seda loengut!
Nendel, kelle testi tulemus on vähemalt 32 punkti (85%) osalema ei pea.