Korduma Kippuvad Küsimused

Lisame siia Koolile esitatud küsimused vastavalt nende saabumisel meieni ja nende vastused.
Jälgige seda rubriiki, sest loodetavasti saate siin vastuse ka oma küsimusele.
Saate jätta oma küsimuse ka allolevale tagasiside vormile.

Järgi teha saab ainult eelmise kalendrikuu etteteatatud osalemata tundi ja seda treeneriga kokkuleppel.
Treener ei pea lubama järeltundi teha, kuid üldjuhul nad tulevad vastu ja võimaldavad seda teha.

Kool ei ole kohustatud tegema järeltunde, sest see lihtsalt pole võimalik.
Ratsutamistunnis on kuni 6 õpilast ja rohkem tundi õpilasi võtta on ohtlik.
Võimalik on järeltundi teha siis, kui eelnevalt on teada, et keegi õpilastest ei saa tundi tulla ja siis saab pakkuda seda kohta sellele, kes soovib järeltundi teha.
Treenerid püüavad alati vastu tulla, kuid kohustatud nad ei ole. See on ka Lepingutes kirjas!

Tegelikult on tähtis see, kes on kohal, mitte see, kes puuduvad.
Teatada võib puudumisest e-mailile kool@veskimetsa.ee

ABC gruppi saavad kandideerida praegu ainult need õpilased, kes on osalenud meie ratsakoolis A-kursusel ja on Lepingu sõlminud või soovivad nüüd sõlmida Lepingu Kooliga.
Lepingu sõlmimisega kaasneb kohustus koolimaksu tasumiseks, mis 2021/22.õppeaastal on 13 eurot kuus.

Seega 13 eurot lisatakse igale arvele olenemata sellest, milline kuumaks arvele lisandub.
ABC kursusele registreerunud õpilaste arvele lisatakse alati 2 tundi (1 tunni hind on 20 eurot). Kui õpilane osaleb rohkem tunde kuus, siis ülejäänud tunnid lisatakse järgmise kuu arvele.
Näide: 13+40+lisatunnid=53+lisatunnid eelnevast kuust

Kui õpilane pääseb juba grupitundi ja osaleb näiteks 1 x nädalas grupitunnis, siis tuleb arve selline:
13+93=106 eurot.

A-kursus on suunatud väikelastele, orienteeruvalt 6-8 aastastele. Loomulikult sõltub sellel kursusel osalmine lapse füüsilisest ja vaimsest arengust. Treeneri soovitus ja koostöö lapsevanematega on väga oluline.
Täpsemalt saate selle kohta lugeda rubriigist A-kursus

ABC-kursus on lühiajaline ja kestab niikaua, kuni laps saab iseseisvalt hobusega hakkama. Vajadusel soovitab treener võtta mõned eratunnid või suunab lapse otse gruppi.
Kuna septembris ja eeldatavasti ka oktoobris on grupid täis, siis jäävad ABC-kursuse läbinud lapsed ootelehele ja esimesel võimalusel pakutakse neile vabanenud kohta grupis.

Lisada saab veel seda erinevust nende kursuste vahel, et A-kursusel on põhirõhk ohutusel ja hobuse käsitlemisel, hooldamisel ning tundmaõppimisel. ABC-kursus on suunatud otseselt ratsutamisele.
ABC-kursusele pääsevad esialgu ainult A-kursuse läbinud Ratsaspordikooli lapsed.

Load More

Nimi (nõutav)