DOKUMENDID

TALLINNA RATSASPORDIKOOLI RATSUTAMISE ÕPPEKAVA
Põhikiri

Sisekorra eeskirjad ja ratsanike meelespea
Sisekorra eeskirjad – Ratsakeskuse üldeeskirjad
Avaldus Ratsaspordikooliga liitumiseksA-kursusega liitumise avalduse leiate allpool!
Avaldusi võetakse vastu ainult nendelt lastevanematelt, kelle on treeningukoht meil olemas.
Kui on soovi ainult teooriaõppes osaleda, kuid ratsutamistreeningud toimuvad mõnes teises klubis/tallis või ei ratsutata üldse, siis palun võtke eelnevalt ühendust e-maili teel kool@veskimetsa.ee
Leping saadetakse Avalduses näidatud meiliaadressile peale Liitumisavalduse esitamist ja treeneri nõusolekut.
Avaldus A-kursusega liitumiseks
Õpilase ankeet – vajalik täita KÕIGI õpilaste vanematel ja anda treenerile!(A-kursuse õpilased ei pea täitma)
Lepingu üldtingimused – NB! see ei ole leping, vaid Leping saadetakse e-mailile peale Liitumisvalduse saatmist
Õppemaksust soodustuste taotlemise ja võimaldamise tingimused – avalduste esitamise tähtaeg 28. kuupäev kalendrikuus (punkt 1)